На Запоріжжі росіяни викрали 213 цивільних українців

ВІЙНА
ілюстрація: Дивись.info

За час військової агресії з боку росії зафіксовано 213 викрадень цивільних осіб у Запорізькій області.

Про це у телеграмі повідомляє Запорізька ОВА.

"За час військової агресії з боку російської федерації станом на вечір 28 квітня комісією ОВА зафіксовано 213 викрадень цивільних осіб. З них ще 88 продовжують перебувати в заручниках. За тиждень було звільнено 20 цивільних осіб. Загалом з полону повернулося 125 осіб, 9 з яких звільнено внаслідок обміну", - йдеться в дописі.

Для підвищення ефективності пошуку зниклих або викрадених осіб у Запорізькій обласній військовій адміністрації створена міжвідомча робоча група. Постійно проводяться засідання з питань забезпечення дотримання норм міжнародного гуманітарного права щодо цивільних громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства, які протиправно затримані і утримуються окупаційними силами російської федерації в ув’язненні.

Обласна влада робить все можливе для звільнення цивільних осіб, яких викрали представники окупаційних військ. Співголова робочої групи, керівниця апарату ЗОВА Зінаїда Бойко під час засідання звернула увагу на значну кількість звільнених осіб. Це стало можливим завдяки плідній праці органів влади зі збору деталей. Людей не поділяють на “важливих” та “не важливих”, кожна викрадена людина важлива і влада буде боротися за її звільнення та повернення на волю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: