"Здається, ніби я опинився в якомусь пекельному реаліті-шоу", - азовці просять про евакуацію

280323894_3282023712124798_4901224886048173364_n

Українські бійці, які тримають оборону в Маріуполі та переховуються в бункерах "Азовсталі", сподіваються, що рішення про їхній порятунок буде ухвалено.

Про це написав у Facebook командир 36-ї бригади морської піхоти ЗСУ Сергій Волина.

"Здається, ніби я опинився в якомусь пекельному реаліті-шоу, де ми - військові, боремося за життя, використовуємо кожен шанс для порятунку, а весь світ просто спостерігає цікавий сюжет. Такі сценарії використовують у фільмах та серіалах. Різниця лише в тому, що це не фільм, а ми не вигадані персонажі. Це реальне життя. Біль, страждання, голод, муки, сльози, страх, смерть - все справжнє», - наголосив він.

Волина сказав, що його дивує цинізм. «Є загальноприйняті правила, вони однакові для всіх, засвідчені купою законів, підписів та печаток, але вони не діють. Тоді навіщо вони потрібні?”- зазначив він.

Командир додав, що сподівається на диво.

«На те, що вищі сили (в широкому розумінні цього слова) знайдуть рішення для нашого порятунку. І це пекельне реаліті-шоу закінчиться... Вищі сили, ми чекаємо на результат ваших дій... Час спливає, а час - це наші життя", - підкреслив він.

Сергій Волина наголосив, що бійці залишаються вірними Україні, і що вони просять усіх докласти максимум зусиль для евакуації військових: “Білі прапори, для евакуації цивільних, використовуються вже четвертий раз, під час кожної евакуації людей. Ціна останньої евакуації - троє вбитих і шестеро поранених військових. Маріупольський гарнізон зробив все можливе для порятунку мирного населення. Просимо усіх докласти максимум зусиль для евакуації військових".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: