Бодібілдер зі Самбора переміг на чемпіонаті Європи

_1652091853_613x321_3_0_nw

Самбірчанин Володимир Андреїшин виборов одразу дві медалі на чемпіонаті Європи з бодібілдингу та фітнесу, який відбувся у Іспанії.

Про це повідомляють в управлінні молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації у понеділок, дев'ятого травня.

Спочатку Володимир став віце-чемпіоном у класичному бодібілдингу, а згодом виборов впевнену перемогу у ростовій категорії понад 180 см.

Володимир Андреїшин є майстром спорту України з бодібілдингу, чемпіоном Європи 2018 року та професійним фітнес-тренером. Торік у листопаді він виборов срібну медаль у класичному бодібілдингу серед чоловіків на чемпіонаті світу, розповіли у відомстві.

Інші спортсмени національної збірної також показали потужний результат. Україна завершила змагання на першому місці у командному заліку. Усього за медалі на чемпіонаті змагались представники 28 країн.