• USD: 36.50
  • EUR: 38.90

Британія запровадила санкції проти фактичної дружини путіна та його сім’ї

Британія запровадила санкції проти фактичної дружини путіна та його сім’ї
Фото з відкритих джерел.

Велика Британія ввела санкції проти Аліни Кабаєвої, яку вважають фактичною дружиною президента рф володимира путіна, а також його родичів. Обмеженнями посилять тиск на диктатора та його найближче оточення.

Про це йдеться на сайті уряду Великої Британії, передає Громадське тринадцятого травня.

За деклараціями, путін нібито володіє лише невеликою квартирою в Санкт-Петербурзі, двома радянськими авто, причепом і гаражем. Але відомо, що його розкішне життя фінансує сім'я, друзі дитинства і обрана еліта.

«Ми викриваємо і націлюємося на тіньову мережу, що підтримує розкішний спосіб життя путіна і затягує пороки в його найближчому оточенні. Ми будемо продовжувати вводити санкції проти всіх, хто допомагає і підбурює путінську агресію, поки Україна не переможе», — зазначила міністерка закордонних справ Британії Ліз Трасс.

Під санкції зокрема потрапили:

  • Аліна Кабаєва, колишня гімнастка. Є головою ради директорів «Національної Медіа Групи» — найбільшої в росії приватної російської медіакомпанії. Імовірно, у неї близькі особисті стосунки з путіним, раніше була депутатом Держдуми від путінськох партії.
  • Анна Зацепліна, бабуся Аліни Кабаєвої і соратниця Геннадія Тимченка — давнього соратника путіна.
  • Людмила Очеретна, колишня дружина путіна. Після розлучення в 2014 році отримала вигоду з ділових відносин з державними структурами.
  • Ігор Путін, двоюрідний брат президента і російський бізнесмен. Є директором Міжнародного морського порту «Печенга».
  • Михайло Путін, російський бізнесмен і родич президента. Є заступникомголови правління страхової компанії СОГАЗ і заступником голови правління «Газпрому».
  • Роман Путін, двоюрідний брат президента. Відкрито заявляє про відносини з путіним і підкреслює, що цей сімейний зв'язок дозволив його компанії «Путін Консалтинг» працювати з іноземними інвесторами.
  • Михайло Шеломов, бізнесмен і двоюрідний брат путіна. Компанія Шеломова має відношення до відомого палацу путіна, також є акціонером пов'язаного з Кремлем «Банку Росія».
    Олександр Плехов, близький друг путіна. Він отримав вигоду від відносин з президентом, а його компанія Vital Development Corporation — від значного державного заступництва.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: