Збитки внаслідок ракетних ударів по об’єктах інфраструктури Львівщини оцінюють у 1,5 млрд грн

280270141_547422060103321_5566696515430389669_n

За попередніми даними, збитки, нанесені внаслідок ракетних ударів по об’єктах інфраструктури в області, становлять близько 1,5 млрд грн.

Цю інформацію повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Людські жертви – це найболючіше у цій війні. Усе інше ми відбудуємо та відновимо.  Найбільш складні об’єкти для відновлення – це електричні підстанції,  поставка компонентів є тривалою, і для цілковитого відновлення необхідно  близько пів року»,  – зазначив очільник області.

Також він акцентував, що дуже важливо, аби люди не ігнорували повідомлення про тривогу. В області під місця укриття підпадає майже 130 тисяч об’єктів.

«Це об’єкти подвійного призначення, як-от підвал чи місця для паркування авто. Якщо говорити про спеціалізовані об’єкти укриття, якими опікується ОВА, це майже 900  об'єктів для захисту людей у місцях критичної інфраструктури. З них 260 – це укриття, які мають бути стійкими до ядерних ударів та хімічних атак. Завдання людей – наголошувати органам місцевого самоврядування і власникам закладів щодо можливості використання таких об’єктів.  Наприклад, у закладах харчування таким укриттям є підвал, і він має бути у вільному доступі»,  – наголосив начальник Львівської ОВА.

На запитання щодо діяльності в області диверсійно-розвідувальних груп, очільник області повідомив, що з початку війни більше 5 тисяч осіб перевірили СБУ та працівники поліції щодо можливої їхньої участі у підривній діяльності.

«З початку  війни ми звертались до людей щодо їх пильного ставлення до незнайомих людей чи автомобілів і закликали,  щоб вони повідомляли про це правоохоронним органам.  У перші дні було від 15 до 17 тисяч таких звернень. На сьогодні їхня кількість – від 1100 до 1500 на добу.  Це свідчить, що люди звикли до пересторог, але досі не втрачають пильність.  І це дуже добре», – зазначив Максим Козицький.

Завершуючи розмову, він наголосив, що на сьогодні найбільшою мрією його та усіх українців є перемога у цій жорстокій війні.

«Найбільша мрія – перемогти,  а потім показати цілому світу, що Україна не лише вміє перемагати, але і відбудовувати свою державу», –  сказав Максим Козицький. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: