На Донеччині окупанти захоплюють усі стратегічні підприємства та банки, - розвідка

окупанти
Фото ілюстративне\ з відкритих джерел.

У тимчасово окупованій Донецькій області росіяни беруть під свій контроль важливі об’єкти інфраструктури та установи фінансово-банківської системи. Їх окупанти намагаються приєднати до невизнаної «ДНР».

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України вісімнадцятого травня.

Там кажуть, що так званий «Державний комітет оборони ДНР» під головуванням ватажка дениса пушиліна, ухвалив рішення про «націоналізацію» стратегічних підприємств. Під цю процедуру підпадають і всі цінності, виявлені у банківських сейфах та платіжних терміналах.

Також окупанти намагаються налагодити роботу критично важливих закладів інфраструктури, відряджаючи на них «перевірені кадри». Втім масова мобілізація, проведена владою «ДНР» спричинила гострий дефіцит співробітників на більшості об’єктів тимчасово окупованих територій.

В українській воєнній розвідці уточняють, що керівництво «Донецької залізниці» звернулось до окупаційних адміністрацій з проханням демобілізувати їхніх співробітників для виконання невідкладних заходів з ремонту та обслуговування залізничної інфраструктури. Натомість «влада ДНР» за відсутності мобілізаційного ресурсу, відправляє на війну не тільки співробітників стратегічних підприємств, але й студентів закладів вищої освіти, людей з хронічними хворобами та навіть інвалідів.

В межах політики економії фінансових ресурсів, донецькі «керманичі» зменшують для «мобілізованих» заробітну плату за основним місцем роботи. Працедавцям дозволили нараховувати їм так званий «голий» оклад без жодних надбавок та премій. Що значно менше від звичного середньомісячного заробітку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: