Актуальні теми:

Підтримати

Червоний хрест не оприлюднює список полонених з «Азовсталі», рідні можуть робити запити

Червоний хрест не оприлюднює список полонених з «Азовсталі», рідні можуть робити запити

Інформація про кількість і персональні дані виведених з «Азовсталі» українських військовослужбовців, яку має чи матиме у своєму розпорядженні Міжнародний Комітет Червоного Хреста, залишиться конфіденційною та публічно не оприлюднюватиметься.

Про це Укрінформу повідомила представниця організації Мірелла Ходейб, відповідаючи на  запитання, скільки українських військових, виведених з «Азовсталі», включно з пораненими, наразі було зареєстровано МКЧХ, і чи будуть опубліковані їхні списки.

«Ця інформація є конфіденційною. Нашим пріоритетом є перевірка умов утримання військовополонених та поводження з ними, запобігання зникненню та підтримка їхнього зв’язку із родинами. Але ми не публікуватимемо списки чи імена людей, яких ми відвідували, або тих, кого ми відвідаємо в майбутньому», – повідомила представниця МКЧХ.

Вона додала, що реєстрація військовополонених організацією дає їм змогу «відчувати себе захищеними принаймні від ризику зникнути безслідно».

На запитання, чи можуть члени родин виведених з «Азовсталі» військовослужбовців дізнатися в МКЧХ, чи були вони зареєстровані організацією, Мірелла Ходейб заявила: «Сім'ї, які шукають інформацію про зниклих безвісти родичів, можуть зв'язатися з Центральним агентством розшуку МКЧХ електронною поштою [email protected], а також за телефонами +41 22 730 3600 або +380 800 300 155».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: