Окупанти зі зброєю увірвалися до двох університетів на Запоріжжі

image (5)

Окупанти увірвалися зі зброєю до Таврійського державного агротехнологічного університету та Мелітопольського педагогічного університету й почали погрожувати їхнім співробітникам.

Наставляючи на співробітників зброю окупанти заявили, що обидва виші відтепер "об’єдналися", тому викладачі мають написати заяву на перехід до об'єднаного університету або ж звільнятися, пише 24 канал.

Також повідомляється, що керувати цим "новим закладом" призначають колишнього викладача.

Окупанти продовжують тероризувати людей на Запоріжжі

На тимчасово окупованих ворогом територіях окупанти продовжують масово порушувати права місцевого населення й займатися мародерством. Росіяни ввели у населених пунктах адміністративно-поліцейський режим й посилили контррозвідку. Цивільним людям не дають виїжджати на територію, контрольовану українською владою.

Загарбники регулярно залякують представників легітимних органів місцевої влади, установ та організацій, їхніх родин, щоб створити незаконні проросійські адміністрації. Деякі люди йдуть на співпрацю з окупантами.

Також ворог продовжує здійснювати інформаційно-психологічний вплив на громадян, розповсюджуючи брехливу пропаганду через захоплені ЗМІ, інформаційні бюлетені та телеграм-канали.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: