Унаслідок автозіткнення в Дрогобицькому районі постраждали шестеро людей

У Дрогобицькому районі зіткнулись автівки. Через це постраждали шестеро людей, у тому числі - із керманичем.
Про це повідомляють у пресслужбі поліції Львівщини.
Автокатастрофа сталась у неділю, 29 травня, близько 15:20 години, на дорозі «Нижанковичі-Стрий» у селі Верхні Гаї Дрогобицького району.
За даними обласної поліції, 19-річний житель Івано-Франківська за кермом «Фольксваґен Ґольф» виїхав на зустрічну смугу руху та зіткнувся із «Опель Астра», яким керував 37-річний дрогобичанин.
Унаслідок ДТП постраждали 19-річний керманич та п'ятеро пасажирів його авто: дві 19-річні та дві 20-річні жительки Стебника, а також 18-річний мешканець Борислава. Усіх із травмами ушпиталили.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за порушення ПДР. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Коментарі