У Львові відбулася акція «Ангели світла» присвячена загиблим дітям

b58eb900-f7e5-445b-9982-753714dc2723

На інсталяцію у вигляді ангела прив’язували білі стрічки, які символізують душі маленьких українців, що загинули через війну.

Цей захід організував департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА до Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України, повідомив Максим Козицький.

«Якщо ми не врятуємо сьогодні цвіт нашої нації, то як ми житимемо далі?! Наші – діти це найголовніше, що ми маємо зберегти зараз», – каже Ірина з Ірпеня. Коли почалась повномасштабна війна у жінки була одна мета – врятувати дитину. Вона евакуювалась на Львівщину разом з донькою і сьогодні долучилась до акції «Ангели світла».

Це робили діти з Донецької, Луганської та Харківської областей, яким вдалось з вихователями чи батьками евакуюватись на Львівщину. Від 2014 року до сьогодні через воєнні дії в Україні загинуло приблизно 500 дітей.

У батьків, рідних та всієї України забрали частинку душі. Ми ніколи цього не забудемо і не пробачимо. Змусимо ворога поплатитися за усе!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: