• USD: 41.50
  • EUR: 40.90

Актуальні теми:

Підтримати

У російської армії перевага в артилерії, але проблема з інтелектом, – Подоляк

У російської армії перевага в артилерії, але проблема з інтелектом, – Подоляк

Виходячи з того, що ми бачимо на полях битви, суттєвого просування російської армії із захопленням великих обсягів територій – точно немає і не буде.

Про це заявив радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк.

За його словами, на півдні росіяни вкрали території Херсонської та Запорізької областей і хочуть там закріпитися, попри те, що місцеве населення їх зневажає. На сході України, а саме на Луганщині, йде жорстка та в'язка війна, де б'ються за кожен кілометр.

Михайло Подоляк зазначив, що тактика російської армії істотно змінилася. У перші 1,5 – 2 місяці вони воювали, не розуміючи, що роблять. Просто ходили колонами країною, а наші захисники їх швидко знищували. Це була досить проста війна, яка, на жаль, закінчилася. Тепер триває в'язка позиційна боротьба, в якій головну роль відіграє кількість зброї та живої сили.

"З російської сторони практично безперервно використовуються фортифікаційні укріплення, окопи, артилерія. У них, на жаль, набагато більше снарядів, ніж у нас. Через це у росіян зменшилася кількість прямих жертв. І зменшуватиметься, бо вони всі сидять в окопах та фортифікаціях" – повідомив Подоляк.

Він зазначив, що війна перейшла в режим артилерійських дуелей, що катастрофічних із точки зору знищення української інфраструктури. Найважчі бої зараз точаться у Сєвєродонецьку. Цього міста, як і Маріуполя, не буде.

"Звичайно, є відчуття іншого типу війни. Але це переломна фаза війни. Це фаза, яка переводить бойові дії у затяжний характер. Тепер усе залежатиме від того, хто матиме більше ресурсів на фінальних стадіях. Тому ми постійно звертаємось до наших партнерів. Тому що за обсягом військових ресурсів – запасом зброї, бомб, артилерійських снарядів, звісно, ​​Росія має перевагу. Вони це накопичували роками. Ми просимо наших партнерів допомогти, щоб обсяг був хоча б рівний.
Тоді й подивимося. Тому що планування операції це вже інтелект. А в оперативного і, тим більше у стратегічного командування російської армії, – проблеми з інтелектом. Як і в російської військово-політичної еліти", – додав Подоляк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: