Окупанти змушують маріупольців їхати за "довідками" до фільтраційних таборів і стояти днями в чергах

Screenshot_20220609-115502_Chrome

Для того, аби пересуватися містом і виїжджати з нього жителі Маріуполя повинні мати спеціальну довідку про проходження так званої фільтрації. Але і цю процедуру з видачею таких "документів" окупанти ускладнили для маріупольців.

Щоб отримати відповідну перепустку люди змушені чекати у чергах тиждень, а то й більше, а у випадку не проходження фільтрації, ризикують бути депортованими до Росії.

Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко в "Телеграмі".

"Окупанти зупинили практику проходження фільтрації всередині Маріуполя. Тепер всі, хто не пройшов фільтрацію, мають організованими автобусами їхати в фільтраційні табори в с. Нікольське або с. Безімене і там в пункті компактного розміщення очікувати по декілька днів на фільтрацію з ризиком бути депортованим до росії", - йдеться у повідомленні.

За словами Андрющенка, самостійно можна пройти фільтрацію, виїхавши автівкою до м. Докучаєвськ Донецької області, але отримання перепустки на переміщення в окупаційнії "комендатурі" Маріуполя займає від тижня.

"Де-факто місто залишається зачиненим на виїзд навіть до росії", - зазначив він.

Крім того, біля в'їзду у місто окупанти майже демонтували стелу “Маріуполь”.

"Вартість будівництва цієї стели була 3,5 млн. грн, тому про відновлення навіть не йдеться. Росія - то руйнування та смерть", - зазначив радник мера.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: