На Львівщині є 300 вакансій для швачок

На Львівщині є 300 вакансій для швачок

Станом на 13 червня у базі даних Львівського центру зайнятості налічується майже 300 вакансій для швачок із зарплатою, що коливається від мінімальної до 15 тис. гривень.

Найвища винагорода зафіксована у Львові (10 пропозицій), одна вакансія є в Стрию, три – у Новому
Роздолі.

З трохи меншою зарплатою – 14,8 тис. грн – пропонують роботу працедавці Борислава, шукаючи охочих виготовляти верхній одяг, спецодяг, чохли до меблів, а також займатися обробкою деталей з текстильних матеріалів.

У Самборі, Дрогобичі та Городку швачкам готові платити понад 10,0 тис. грн за обшивання по периметру готових виробів (ковдр, подушок, чохлів на матраци), а також за виконання функцій на різноманітних універсальних машинках: ґудзикових, петельних, вишивальних, оверлоці.

У м. Сколе мінімальну зарплату гарантують помічникові швачки за пришивання кишені (досвід роботи не обов’язковий), на таку ж зарплату є вакансії у Червонограді, Пустомитах, Золочеві та
Львові. Щоправда в цих містах шиють спідню білизну широкого асортименту, робочий одяг, а також товари для військових потреб. До щомісячної винагороди плюсуються відсотки від виробітку, однак є певні вимоги до кандидатів: до прикладу, щоб претендент не палив і проживав у близьких до виробництва районах. А ще фабрики Львова охоче запрошують у свою команду швачок з інвалідністю, котрим така робота не протипоказана, є понад 30 вакансій.

Опанувати швейну справу на безоплатній основі безробітні можуть у центрах профтехнічної освіти Державної служби зайнятості, зокрема в Одесі (https://profcentre.odessa.ua/), Полтаві (https://cpto.pl.ua/), Рівному (https://www.cpto.rv.ua/).

Деякі фірми запрошують на роботу швачок без досвіду роботи, самостійно навчаючи
на виробництві. Якщо вам підходить такий варіант, телефонуйте за номерами (03251) 2-26-86
(м. Сколе), (03248) 5-07-44 (м. Борислав), +068-420-10-36 або (032) 245-79-86 (м. Львів),
(03266) 4-20-00 (м. Броди), (032)227-87-99 (м. Пустомити).

«Якщо ви досі роздумуєте, який фах обрати, вам до снаги виконання монотонної роботи, маєте тонку дотикову чутливість пальців рук, хорошу зорово-моторну координацію, точний об’ємний окомір, вмієте швидко переключатися з виконання однієї операції на іншу, доєднайтеся до команди тих, хто працює на перемогу! Адже професія швачки завжди була, є і буде в тренді. Красномовно про це свідчить статистика: упродовж січня-травня за скеруванням служби зайнятості швачками працевлаштувалися майже 110 осіб. Ще одна перевага здобуття цього фаху – можливість працювати на себе, започаткувавши власний бізнес», — пишуть у Львівському центрі зайнятості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: