• USD: 39.10
  • EUR: 40.00

У львівській квартирі двоє людей отруїлись чадним газом

У львівській квартирі двоє людей отруїлись чадним газом

У Львові двоє людей отруїлись чадним газом. 25-річну жінку та 30-річного чоловіка ушпиталили.

Сталося все в неділю, дванадцятого червня вдосвіта, повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та територіальної оборони.

Пара отруїлись чадним газом у помешканні на вулиці Личаківській.

Загалом від початку року по місту зафіксували 31 випадок отруєння чадним газом, внаслідок якого постраждали 75 людей, з них 31 дитина .Троє людей загинули. Причина всіх отруєнь – недотримання правил користування газовими приладами у побуті, порушення тяги через герметичні вікна та електровитяжки, кажуть у відомстві.

Фахівці вкотре наголошують, що основною вимогою для уникнення біди є притік свіжого повітря у приміщення, де є прилади для опалення – через вікно, через двері, і через вентиляційний канал, який має бути постійно прочищений, і в якому має бути відповідна тяга, щоб відпрацьовані гази виходили в атмосферу. Там, де встановлені прилади з димовідводом продуктів згоряння в комин – тобто газові коти чи колонки тощо – цей комин також має бути чистим. І в жодному разі в таких приміщеннях не може бути електричних вентиляторів. Якщо одне з таких правил недотримане, то у приміщенні починає утворюватися чадний газ і стається біда.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Газ вибухонебезпечний, і найменше порушення правил може призвести до трагедії з людськими жертвами –  вибуху, пожежі, отруєння та руйнування. Під час усіх нещасних випадків, пов'язаних із використанням газу (вибух, пожежа, отруєння), слід зателефонувати в одну з міських служб: швидку допомогу — 103, пожежну — 101, газову — 104, поліцію — 102. Будь-яка з цих служб повідомить решту, і вони прибудуть на місце події.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: