Іспанія передала Україні партію «швидких» та прийняла на лікування військових

5464

До України прибула чергова партія з 15 машин швидкої допомоги з Іспанії.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України — Західний кордон.

Цього разу як гуманітарну допомогу було передано 15 «швидких». Транспортні засоби знову розподілили між кількома силовими структурами. Зокрема, прикордонне відомство отримало 10 автомобілів для перевезення хворих та поранених.

Медичні автівки запаковані сучасною апаратурою, зокрема дефібриляторами, кардіографами та іншим медичним приладдям. Крім того, в автомобілі було завантажено майже 2 тонни різноманітних медичних препаратів.

Загалом іспанська громада направила в Україну 30 медичних автомобілів – 24 з яких для Державної прикордонної служби.

Варто зазначити, що на зворотному шляху іспанські медики заберуть на лікування та реабілітацію 8 українських бійців, які отримали поранення у ході бойових дій. Ще 16 прикордонників медики Іспанії доправили до себе на лікування напередодні.

Надання та доставка машин відбулася у рамках кампанії, яку реалізовують «Асоціація волонтерів CaixaBank», «Асоціація «Посланці миру», Фонд монастиря Санта-Клара за безпосередньої участі керівниці цієї благодійної установи сестри Лусії.

Також донька, одного з іспанських друзів, який доправляв гуманітарний вантаж. Дівчинка Андреа на підтримку українських бійців передала малюнок з національною символікою України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: