• USD: 39.10
  • EUR: 40.00

Три заклади медичної сфери Львівщини змінили форму господарювання

Три заклади медичної сфери Львівщини змінили форму господарювання

Сьогодні, 14 червня, відбулася чергова сесія Львівської обласної ради, на якій проголосували за перетворення трьох комунальних закладів обласної ради у комунальні некомерційні підприємства.

Про це повідомили у ЛОВА.

Йдеться про «Львівське обласне патологоанатомічне бюро», «Будинок дитини №1 для дітей з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки» та «Будинок дитини №2 для дітей з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки».

Відповідно до рішення депутатів ці комунальні заклади мають стати комунальними некомерційними підприємствами. Це дасть змогу їм укладати угоди на пакети послуг з Національною службою здоров'я України та отримувати фінансування за надані послуги. Зміна форми господарювання у подальшому повинна підвищити ефективність використання бюджетних коштів та покращити зарплату й умови праці для працівників підприємств.

«Перетворення трьох закладів у комунальні некомерційні підприємства дозволить їм контрактувати з Національною службою здоров'я України. Укладання контрактів з НСЗУ на надання послуг є необхідною умовою для покращення послуг закладів охорони здоров’я області», - сказав директор департаменту охорони здоров'я Львівської ОВА Орест Чемерис.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: