Актуальні теми:

Підтримати

Українські діти у Литві вчитимуть українську мову 5 разів на тиждень

Українські діти у Литві вчитимуть українську мову 5 разів на тиждень

У школах Литви українські діти, які вимушено покинули Україну через війну, вивчатимуть українську мову 5 разів на тиждень.

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет провів зустріч із міністром освіти, науки і спорту Литовської Республіки пані Юргітою Шюгждінієне, повідомляє пресслужба МОН.

Сторони обговорили проведення НМТ і процес організації навчання українських дітей, які тимчасово перебувають у Литві у зв'язку з військовою агресією рф проти України. 

Пані міністр повідомила, що у литовських школах запроваджено викладання 5 уроків української мови на тиждень.

Під час зустрічі Сергій Шкарлет висловив вдячність пані Шюгждінієне та Литовській Республіці за всебічну підтримку громадян України. Адже за час повномасштабного вторгнення рф на територію України Литва прихистила більш ніж 20 тис. українців. Понад 10 тис. дітей відвідують місцеві дитячі садки та школи. Із 2 тис. наших учителів, які теж були змушені тікати від війни, 500 уже працевлаштовані у литовські школи та мають можливість паралельно викладати в рідних українських школах.

Також громадянам України надають психологічну підтримку, є доступною неформальна освіта, літні табори приймають українських дітей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: