Зеленський відвідав Миколаїв

Зеленський відвідав Миколаїв

Президент Володимир Зеленський відвідав Миколаївщину і провів у Миколаєві нараду щодо поточної ситуації в регіоні.

Президент України 18 червня з візитом прибув до Миколаївської області, де провів нараду щодо ситуації у регіоні. Про це повідомила його пресслужба.

На нараді обговорювали стан економіки Миколаївської області та шляхи врегулювання інфраструктурних питань.

"Зокрема, ішлося про відновлення водопостачання обласного центру, яке будо ускладнене через пошкодження мереж водогону внаслідок ворожих обстрілів. Крім того, приділили увагу ситуації в сільському господарстві, зокрема проблемам, пов’язаним зі збором цьогорічного врожаю, забезпеченню фермерських господарств необхідним технічним обладнанням та пальним. Також учасники наради зосередилися на розв'язанні питання наявності приміщень для зберігання зернових та формування нових логістичних шляхів", – ідеться в повідомленні.

Представники військового командування регіону доповіли президентові про ситуацію в зоні бойових дій на суші та в акваторії Чорного моря.

"Учасники наради обговорили загрози із суходолу, зокрема з боку невизнаного Придністров’я, з моря, а також розглянули ситуацію на острові Зміїний. Окрему увагу приділили матеріально-технічному забезпеченню окремого угруповання військ "Примор'я" та її оборонним потребам", – повідомили в Офісі президента.

Також, Президент України під час візиту до Миколаєва нагородив голову Миколаївської облдержадміністрації Віталія Кіма та мера міста Олександра Сєнкевича. Про це повідомила пресслужба президента.

"За вагомий особистий внесок у захист державного суверенітету й територіальної цілісності України, мужність і самовіддані дії, виявлені під час оборони населених пунктів від російських загарбників, орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня нагороджено голову Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма, орденом "За мужність" ІІІ ступеня – міського голову Миколаєва Олександра Сєнкевича", – ідеться в повідомленні.

Також президент надав військове звання бригадного генерала полковнику Андрію Гнатову.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: