Доступно для всіх: молодіжні центри Львова обладнали комп’ютерами

-27754406

Користуватися комп’ютерною технікою безкоштовно можна у МолоДвіжЦентр.Львів та Lviv Open Lab.

Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

За сприяння Державного департаменту США, організації «Американські ради з міжнародної освіти», спільно з управлінням інформаційних технологій та управлінням інвестицій та проєктів вдалось реалізувати проєкт з обладнання робочих місць у міських молодіжних центрах.

Грантові кошти передбачали створення безкоштовних міні-коворкінгів та робочих місць для вимушено переміщених українців та молоді міста – усе, аби сприяти додатковому спілкуванню та інтеграції переселенців у життя Львова. Відвідувачі МолоДвіж Центр. Львів та Lviv Open Lab можуть скористатись технікою безкоштовно у робочі години просторів.

«Організація «Американські ради з міжнародної освіти» неодноразово підтримувала ініціативи випускників програм обмінів в Україні. Зокрема на початку повномасштабної війни на території України організація надала можливість реалізувати невеликі ініціативи, які покликані на підтримку людей, що опинились у складних обставинах, у зв’язку з військовими діями.

Спільно з Андрієм Павлівим, начальником управління інвестицій та проектів, ми є випускниками програми професійних стажувань (Professional Fellows Program), а відтак мали можливість взяти участь у цьому проекті. Разом з партнерами, мережею молодіжних центрів ТВОРИ!, виникла ідея обладнати вільні робочі місця, якими можуть скористатись усі охочі.

Ми переконані, що ця ініціатива отримає популярність у відвідувачів молодіжних центрів, сприятиме інтеграції та майбутньому працевлаштуванню громадян, що переїхали на територію Львівської громади. Щиро вдячні організації «Американські ради з міжнародної освіти» за підтримку цієї ініціативи», – зазначила Олена Гунько, керівниця управління інформаційних технологій Львівської міської ради.

«Зараз ми спостерігаємо значний ріст у кількості наших відвідувачів. Якщо до 24 лютого щомісячно МолоДвіжЦентр.Львів відвідували близько 570 осіб, то зараз їхня кількість складає 1280. І, у свою чергу, Lviv Open Lab – 640 та 1100 відповідно. Зростання безпосередньо пов'язане з переміщенням молоді з інших міст до Львова, тому на базі наших молодіжних просторів створили спеціальний коворкінг для роботи та інших потреб», – додав Олег Малець, директор мережі молодіжних просторів ТВОРИ!.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: