У перший клас на Львівщині підуть понад двісті тисяч вимушених переселенців

У перший клас на Львівщині підуть понад двісті тисяч вимушених переселенців

У перший клас на Львівщині нинішнього підуть більше ніж 26 тисяч дітей. Понад 200 з них – вимушені переселенці.

Про це повідомив очільник обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Каже, що планується очне навчання, втім для цього потрібно вирішити два виклики - знайти житло для понад 20 тисяч людей, які втекли на Львівщину від війни: вони нині мешкають у закладах освіти. А також необхідно облаштувати у школах укриттях, де учні та освітяни зможуть сховатися у разі небезпеки.

У департаменті освіти і науки ЛОВА рекомендують:

  • Переобладнати закриті школи, народні доми, бібліотеки, приватні будинки, у яких ніхто не проживає, для проживання жителів України, які через агресію росії стали ВПО і зараз тимчасово проживають у закладах освіти.
  • Якщо у школі є належне укриття і усі учні та педколектив можуть поміститися у ньому, обрати очну форму навчання.
  • Якщо у школі є укриття, у якому поміщається половина учнів школи, обрати змішане навчання: чергувати очне та дистанційне навчання таким чином, щоб очно одночасно навчалася така кількість учнів і працівників, яка поміщається в укритті.
  • Якщо поруч зі школою є укриття у державній, комунальній, громадській чи приватній будівлі, можна, погодивши це з власником, розпочинати очне чи змішане навчання, залежно від кількості учнів та освітян, яких може вмістити приміщення.
  • Якщо ні в школі, ні поруч немає укриття і нема можливості створити найпростіше укриття, у департаменті рекомендують: підвозити учнів 1-4 та 10 - 11 класів до найближчої школи з укриттям, щоб проводити очне навчання в іншу зміну.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: