• USD: 39.10
  • EUR: 40.00

Євросоюз передасть Україні захисне спорядження на понад 11 мільйонів євро

Євросоюз передасть Україні захисне спорядження на понад 11 мільйонів євро

Європейська комісія (ЄК) передасть Україні зі своїх резервів спорядження від хімічних, біологічних, радіологічних та ядерних загроз на 11,3 млн євро. 

Про це сказано в пресрелізі відомства від 27 червня.

Там уточнили, що зберуть спорядження із запасів, які нині є у Румунії, Угорщині, Швеції, Німеччині, Греції та Данії. Йдеться про 300 тисяч спеціалізованих захисних костюмів, 5 тисяч 600 літрів дезактивуючих речовин та 850 одиниць обладнання для операцій з дезактивації.

Кажуть, що впродовж повномасштабного російського вторгнення в Україну там працювали, щоб забезпечити швидку реакцію ЄС на запити України щодо специфічного обладнання та гуманітарних вантажів.

«Вже 30 країн передали Україні товари через Механізм цивільного захисту ЄС, але, враховуючи величезні медичні потреби, викликані триваючою війною, ми мобілізували стратегічні резерви. Медичне обладнання та обладнання від хімічних, біологічних чи ядерних надзвичайних ситуацій уже на шляху до України. Лікарні та медичні працівники в Україні працюють під вогнем, і ми повинні зробити все можливе, щоб забезпечити їм необхідні інструменти для порятунку життів», - заявив єврокомісар з кризового менеджменту Янез Ленарчич.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: