• USD: 39.10
  • EUR: 40.00

Вроцлав жертвує мільйон євро на реабілітаційний центр «Незламні» у Львові

Вроцлав жертвує мільйон євро на реабілітаційний центр «Незламні» у Львові

Місто-партнер Львова – Вроцлав долучиться до створення національного реабілітаційного центру «Незламні» (UNBROKEN). Про це під час візиту до Львова запевнив мер Вроцлава Яцек Сутрик.

«Львів є нашим братерським містом і добрим другом. Ми підтримуємо вас, українців, ми – з вами», - сказав Яцек Сутрик.

«Ось так, крок за кроком, завдяки друзям та партнерам, йдемо до здійснення нашої великої мети. UNBROKEN – це екосистема підтримки та турботи про людей, які постраждали від війни», - зазначив Андрій Садовий.

Також мери обох міст відвідали львівську лікарню, де лікують важкопоранених евакуйованих українців, та поспілкувались з мешканцями одного із модульних містечок. Опісля – вшанували пам’ять професорів на Вулецьких пагорбах, а відтак долучились до публічної дискусії Харківської школи архітектури, що триває в місті.

Довідка

Львів та Вроцлав активно співпрацюють з 2001року. За цей час було підписано декларацію співпраці з реалізації програми «Вроцлав – Львів: партнерство для допомоги» та договір про встановлення партнерських стосунків між обома містами.

В січні 2022 року у Вроцлаві почало функціонування Генеральне консульство України, а в березні асоціація IT Ukraine спільно з фондом «Україна» та мером Вроцлава оголосили запуск кампанії зі збору коштів на підтримку України у війні. Мер Вроцлава Яцек Сутрик на початку березня прийняв рішення припинити співробітництво з м. Гродно (Білорусь), а у квітні закликав владу Угорщини засудити агресію росії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: