• USD: 39.10
  • EUR: 40.00

росіяни прицільно знищують мережі та комунікації на Запоріжжі

росіяни прицільно знищують мережі та комунікації на Запоріжжі
Фото з відкритих джерел

На сьогодні, 4 липня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання майже 25 тисяч людей у 97 населених пунктах Запорізької області.

Про це повідомляє Запорізька ОВА.

Протягом минулої доби внаслідок активних бойових дій електромережі ПАТ «Запоріжжяобленерго» зазнали нових руйнацій.  Вчора побільшало пошкоджень в Оріхівських мережах, що спричинило відключення ще 101 місцевої родини. 

Також внаслідок пошкодження високовольтної лінії електропередачі цієї ночі масштабні відключення виникли у Більмацьких та Розівських електромережах. На ранок через це тут знеструмлені 14 та 3 населених пункти відповідно. По Більмацькому районному відділенню без енергоживлення залишилися 3 017 домівок, по Розівському – через відсутність зв’язку наразі інформація щодо кількості відключених споживачів потребує уточнення.

По решті території (Гуляйпільському та Василівському районним відділенням) ситуація не змінилася. Через активні бойові дії та/або відсутність доступу до місць пошкодження мереж вчора аварійно-відновлювальні роботи не проводилися, нових відключень не зафіксовано.

Ситуація із газопостачанням без змін. За наявною інформацією на сьогодні по області без газопостачання знаходиться 86 728 абонентів у 110 населених пунктах області.

Залишаються відключеними від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу на території Донецької області.

Через ведення бойових дій та недопуск до місць пошкоджень проводити аварійно-відновлювальні роботи не має можливості.

Минулої доби інформація про нові пошкодження об'єктів водопровідно-каналізаційного господарства не надходила. За наявною інформацією на сьогодні у м. Гуляйполе та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району, смт Степногірськ та прилеглих сільських населених пунктах Василівського району відсутнє водопостачання. Через проблеми із забезпеченням електроенергією артезіанських свердловин без водопостачання частина м. Пологи Пологівського району. Крім того, внаслідок обстрілів у м. Оріхів та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району пошкоджено водопровідні мережі, артезіанські свердловини та інші споруди.

Також внаслідок бойових дій пошкоджено каналізаційні очисні споруди, які приймають стоки м. Василівка та смт Степногірськ Василівського району. Стоки без очищення скидаються до р. Карачокрак і далі потрапляють у р. Дніпро.

Минулої доби та цієї ночі ворожих обстрілів зазнали кілька населених пунктів Запорізької області. Зокрема, надходили повідомлення про обстріли м. Гуляйполе, сіл Таврійське та Юрківка Запорізького району. Інформація щодо постраждалих житлових будинків та завданих ним пошкоджень уточнюється.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: