Чин святого Василія Великого очолив отець Лисейко з Львівщини

cq5dam.thumbnail.cropped.750.422

Генеральна Капітула Василіянського Чину святого Йосафата обрала нового Протоархимандрита та Головних Радників Чину. Новим Генеральним Настоятилем капітульні обрано отця Роберта Лисейка із Львівщини.

Про це повідомило Vatican.news у вівторок, 19 липня.

На цьому служінні він замінить о. Ґенезія Віомара, який очолював Василіянський Чин святого Йосафата від липня 2012 року.

Уродженець Львівщини, о. Роберт Лисейко у липні 1993 року вступив до Василіянського Чину святого Йосафата, в якому 1 червня 2000 року склав вічні обіти. Після філософсько-богословських студій в Папському Григоріянському Університеті, 8 липня 2001 року отримав ієрейські свячення та протягом кількох років душпастирював у Апостольському Екзархаті для українців католиків візантійського обряду в Німеччині. В 2005-2007 роках продовжував навчання у Римі, здобувши ліценціатський ступінь з філософії в Папському Григоріянському Університеті.

Упродовж 2007-2012 роках був ігуменом монастиря святого Йосифа та Ректором Василіянського Інституту Філософсько-Богословських студій у Брюховичах. В 2013-2017 роках навчався в Інституті психології Папського Григоріянського Університету. Від 2016 року – Духовник Папської української колегії святого Йосафата, а від 26 травня 2021 – Головний Радник Василіянського Чину святого Йосафата.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: