Семирічного хлопчика зі Львова, який постраждав через обстріл у Вінниці, лікуватимуть у Німеччині

45f4095027984bd2ba109c6f7410d9dd-02dca773

7-річний львів’янин Ромчик Олесів отримав важкі опіки 45% поверхні тіла під час авіаудару у Вінниці 14 липня. Його мама Галина загинула, очікуючи на прийом лікаря у клініці «Нейромед». Хлопчика стабілізували у лікарнях Вінниці та Львова та вже транспортували на подальше лікування за кордон.

Про це розповіли у Львівській міській раді.

Ромчику 7 років. Він зі Львова. У липні хлопчик разом з мамою поїхав навідати бабусю з дідусем у Вінницю. Там вони записалися на 14 липня на консультацію до лікаря у місцеву клініку.

Батько Ярослав залишився у Львові. Того трагічного дня близько 11 години зв’язок із сином та дружиною зник. Вся країна дізналася – по Вінниці завдано ракетного удару. 

Рому батько знайшов у Вінницькій обласній лікарні і тільки три дні тому за результатами ДНК-експертизи дізнався про смерть 29-річної дружини Галини.

Хлопчик зараз перебуває у дуже важкому стані. Близько 45% тіла дитини вкрили зовнішні опіки, ще 35% – внутрішні. Вони настільки глибокі, що місцями навіть досягають кісток. Обгоріло обличчя, верхні та нижні кінцівки, дихальні шляхи. До того ж у Роми закритий перелом лівої руки та кілька уламків від снаряду у черепі.

Маленького пацієнта транспортували до Львова, а потім дитину евакуювали до Німеччини. На Ромчика чекає ще ряд втручань, у тому числі пересадка шкіри та пластичні операції.

«На жаль, зараз львівським медикам доводиться приймати дуже важких пацієнтів. За близько п’ять місяців війни наші спеціалісти уже надали допомогу 5 тисячам постраждалих із найскладнішими воєнними травмами. Серед них багато й дітей з мінно-вибуховими, осколковими пораненнями, ампутованими кінцівками та важкими опіками», - повідомили у Першому ТМО.

Нагадаємо, Львів щодня працює над створенням Національного центру реабілітації України, аби рятувати українців в Україні. 

Національний реабілітаційний центр «Незламні» (UNBROKEN) стане першим в Україні центром, де отримувати фізичну, психологічну та соціальну реабілітації зможе щороку 50 тисяч українців. Пацієнт не лише отримуватимете тут протез, а й успішно повертатиметься до повноцінного життя. 

Сайт проєкту: https://unbroken.org.ua/

Реквізити для пожертв: https://unbroken.org.ua/donate.html

FB: https://www.facebook.com/unbroken.ua 

Instagram: https://bit.ly/3HaBiXS

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: