У Львові медики врятували чоловіка, який ледь не втратив палець у вентиляторі

1-557708a0

Львів’янин ледь не втратив палець: через необережний рух ліва рука чоловіка потрапила у вентилятор під капотом авто. Завдяки майстерності хірургів Першого медоб’єднання Львова палець вдалося врятувати, пришивши його на місце.

Про це повідомляє Львівська міська рада.

55-річний Юрій зі Львова намагався полагодити автомобіль, а опинився у хірургічному відділенні лікарні Св. Луки Першого медоб’єднання Львова. Як великий палець лівої руки потрапив у вентилятор досі, не розуміє – все сталось надто швидко. Виймаючи руку, навіть не уявляв, що пошкодження настільки серйозні: на момент приїзду у лікарню палець був повністю знекровлений.

У хірургів було дуже мало часу, аби пришити його і відновити кровопостачання. Та лікарям Тарасові Хомі і Мирославові Досяку вдалося це зробити усього за дві години. Операція пройшла успішно: палець прижився.

Поки що Юрій має металеву конструкцію, яка фіксує фалангу, але за місяць її знімуть і почнеться процес реабілітації. Доведеться повертати функції рухливості пальця і тут все залежить від наполегливості чоловіка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: