Внаслідок спланованого удару по колонії в Оленівці загинули полонені азовці: Білецький оголосив полювання

_124400447_tass_52386198

Засновник полку «Азов» Андрій Білецький оголосив масове полювання на організаторів та виконавців військового злочину проти полонених азовців, які загинули внаслідок удару російських військ по колонії в Оленівці.

Про це він написав у своєму Телеграм-каналі.

«Я, від імені Азовських підрозділів, оголошую полювання на кожного причетного до масового убивства. Понесе відповідальність кожен рядовий виконавець і кожен організатор незалежно від посади та місця перебування. Де б ви не ховалися, ви будете знайдені й екстерміновані», - написав Білецький.

За його словами, цієї ночі росіяни вбили частину полонених азовців. Російське командування обставило масове убивство полонених як дії української армії.

«Бійці полку були переведені в окрему будівлю. Була проведена пропагандистська робота - знятий людоїдський фільм про «Азовсталь». Ми збираємо інформацію про жертв і конкретних виконавців цього воєнного злочину», - зазначив Білецький.

Він також додав, вже очевидно, що це був заздалегідь спланований акт країни, для якої невідоме поняття офіцерської честі, а тим більше - дотримання Женевських конвенцій, правил, законів та звичаїв війни.

«Росія не змогла перемогти «Азов» у чесному бою, тому намагається нас знищити віроломством», - підкреслив засновник полку «Азов».

Нагадаємо, росіяни завдали удари по колонії в Оленівці Донецької області, де перебувають українські полонені захисники з «Азовсталі». Російські ЗМІ звинуватили у цьому ЗСУ, повідомляючи про 53 загиблих.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: