• USD: 41.50
  • EUR: 40.90

Актуальні теми:

Підтримати

Підприємець профінансує спорудження сучасного дитмайданчика у львівському парку

Підприємець профінансує спорудження сучасного дитмайданчика у львівському парку

У парку «700-річчя Львова», що в Шевченківському районі міста, триває перший етап робіт зі встановлення великого сучасного дитячого майданчика.

Усі витрати, пов’язані із його облаштуванням, погодився профінансувати приватний підприємець, розповіли у департаменті містобудування міськради першого серпня.

Проєктантка майданчика Ольга Криворучко говорить, що новий дитячий простір має стати додатковою метою мешканців для відвідування парку, адже при проєктуванні врахували потреби дітей різних вікових категорій. Головний акцент - максимальна різноманітності елементів.

Він складатиметься із двох секторів – для менших та старших дітей. Там буде музична зона з ксилофоном, органом, мегафоном, для дослідників – збільшуване скло. Також у проєкті є скельна гірка, підвісні канати, лазанки - «піраміди», балансири, зокрема балансири на ланцюгах, карусель «Миска», гамак, подвійні гойдалки, пісочниця, низькі та висока гірки. Більшість елементів для майданчика вже виготовлено. Тож щойно закінчать підготовчі роботи, їх будуть встановлювати.

Його роблять з ініціативи місцевих небайдужих мешканців, яку профінансує приватний підприємець. Допомагає в облаштуванні майданчика ЛКП «Зелений Львів», яке надалі ним і опікуватиметься.

В управлінні екології попередили, що на час роботи на дерева буде встановлено захист, а пошкоджені ділянки галявини та доріжки відновлять.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: