Так звана «поліція днр» керує мародерством по квартирах у Маріуполі, - мерія

Маріуполь
Маріуполь після російських обстрілів.

У тимчасово окупованому Маріуполі Донецької області «поліцейський контроль» перетворився на кероване мародерство у квартирах та домівках, повідомив радник міського голови Петро Андрющенко.

«Контролем за розбором завалів в Приморському районі займається так звана «поліція днр». Фактично, контроль перетворено на кероване мародерство квартир та домівок. Все награбоване завозиться щодня та складується в приміщенні гаража на території Приморського відділку поліції», - зазначив Андрющенко у понеділок, першого серпня.

За його словами, щовечора поліціянти-колаборанти разом з «поліціянтами-днрівцями» ділять здобич, розтягуючи по кабінетах в Приморському рай відділку «поліції».

«Однак, це лише початок. Кожен мародер закриває на ключ та опечатує в кабінеті награбоване, однак зранку виявляється, що крадії вкрали в крадіїв та починається пошук по сусідніх кабінетах та чвари. І так щодня. Верх в мародерстві та останнє слово залишається за росіянами або "днрівцями", які погрожують колаборантам просто здати їх до мгб або фсб. І так – щодня», - сказано в його повідомленні.

Андрющенко додає: Маріуполь перетворився на панування «матроса Железняка», де маргиналітет нарешті отримав всю повноту владу, підкріплену зброєю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: