• USD: 41.60
  • EUR: 40.80

Актуальні теми:

Підтримати

До Львова приїде австрійський пластичний хірург, щоб допомогти дітям

До Львова приїде австрійський пластичний хірург, щоб допомогти дітям

У вересні у до Львова приїде відомий дитячий пластичний і реконструктивний хірург обличчя та шиї з Австрії Міхаель Рудес. Запис на консультації триває.

Про це заявили у Першому медоб'єднанні Львова.

«Уже 5-11 вересня маєте унікальну можливість записатися на консультацію до лікаря Міхаеля Рудеса. Він прийматиме діток від 5-ти років із вродженими та набутими деформаціями вушної раковини. А також проводитиме реконструктивні втручання на обличчі потерпілим внаслідок воєнних дій дітям», - зазначають медики.

Нинішнього візит лікаря до України відбувається під егідою Європейської асоціації пластичних хірургів обличчя (EAFPS) та Європейської асоціації Отоларингологів, хірургів голови та шиї (FEBORL-HNS).

Щоб отримати допомогу, достатньо зателефонувати за номером: 067 701 79 20.

Міхаель Рудес – отоларинголог, завідувач відділення ЛОР та хірургії голови і шиї Державної лікарні Верхня Штирія (Австрія), член Європейської ради з отоларингології, хірургії голови та шиї. Основні напрямки його діяльності – пластична та реконструктивна хірургія голови та шиї, малоінвазивна ендоскопічна та мікроскопічна хірургія голови та шиї.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: