У Львові орендодавець обікрав чоловіка, який у нього винаймав квартиру

29-річний львів'янин викрав дев'ять тисяч доларів, 1700 євро та 20 тисяч злотих з квартири, яку здавав в оренду.
Про це повідомили у пресслужбі обласної поліції.
Сталося все четвертого серпня вдень на вулиці Городоцькій. До поліцейських звернувся чоловік та повідомив про викрадення грошей з квартири, яку він орендує. Грабіжника знайшли за кілька хвилин. Виявилось, що 29-річний львів'янин є власником орендованої квартири. Його затримали.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.4 ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років. Невдовзі суд обере зловмиснику запобіжний захід.
Нагадуємо, що в умовах воєнного стану передбачено максимальне покарання за крадіжки, грабежі, розбої, вимагання та мародерство.
Коментарі