Мер Мелітополя звернувся до Червоного Хреста терміново організувати «зелений» коридор

157181
мер Мелітополя

Через ситуацію на Запорізькій АЕС мер Мелітополя Іван Федоров звернувся до Міжнародного комітету Червоного Хреста з терміновим проханням допомогти організувати «зелений» коридор до міста.

Відповідне звернення він опублікував на своїй сторінці.

Повний текст звернення:

«Щодня рашисти створюють загрози аварій на Запорізькій АЕС, які можуть призвести до ядерної катастрофи. Сподіваємось їм вистачить глузду припинити це робити, проте маємо бути на крок попереду й захистити наших мешканців від можливого радіаційного забруднення.

За кошти місцевого бюджету ми готові оперативно закупити й розповсюдити серед мелітопольців йодид калію - медпрепарат, необхідний для захисту від небезпечного накопичення радіоактивного йоду у щитоподібній залозі людини.

Проте російські військові вже четвертий місяць не погоджують «зелений» коридор, щоб ми мали змогу централізовано доставляти в Мелітополь гуманітарний вантаж.

Саме тому звернувся до Міжнародного комітету Червоного Хреста з терміновим проханням допомогти організувати «зелений» коридор і поставити мешканцям тимчасово окупованих територій медпрепарат, який може допомогти врятувати життя».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: