СБУ заблокувала діяльність столичної компанії, яка входила до структури «Газпром нєфті»

7b9702028302f2981d485503cf202b5e

Служба безпеки заблокувала роботу однієї з київських компаній, яка займалась оптовим продажом російських нафтопродуктів на сотні мільйонів гривень.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Підприємство входило до структури кремлівського монополіста «Газпром нєфть», власники якого належать до найближчого оточення вищого військово-політичного керівництва країни-агресора.

Встановлено, що представники української «філії» перераховували частину прибутків до федерального бюджету росії, з якого країна-агресор брала кошти для підготовки та здійснення повномасштабного вторгнення на територію нашої держави.

За даними слідства, керівники столичного підприємства налагодили збут у промислових масштабах російських паливно-мастильних матеріалів, які застосовують для техобслуговування транспортних агрегатів.

Готову продукцію отримували від своїх «бізнес-партнерів» з рф і зберігали на власних великогабаритних складах.

Відповідні логістичні бази також використовували для реалізації товару, насамперед, афілійованим фірмам та клієнтам з тіньового ринку.

Під час обшуків за місцями складування нафтопродуктів, співробітники СБУ виявили понад 27 тонн російських мастил, які знаходились у ємностях з маркуванням російської корпорації. Вартість вилученої продукції становить майже 10 млн грн.

За матеріалами Служби безпеки, весь конфіскований товар буде передано на потреби ЗСУ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: