Керівний склад окупантів тікає за Дніпро, – Кім про наслідки вибухів на окупованій Херсонщині

War in Ukraine, Mikolaiv
March 16 2022, Mykolaiv, Ukraine Vitaliy Kim, governor of Mikolaiv oblast (district) (Photo by Teun Voeten/Sipa USA)No Use Germany.

Після серії вибухів, які пролунали на окупованих територіях 13 серпня в окупантів у південних областях почалася паніка. Командування покидає підрозділи росіян на правому березі Дніпра та втікає.

Про це повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім. Водночас москва продовжує погрожувати географічним розширенням меж "спецоперації".

Ймовірно, з російськими командирами трапилося те, що часто є в їхніх підопічних – деморалізація. Проте також можливий варіант, що їм надійшов наказ покинути підрозділи від вищого командування.

"Не дуже, але трохи жаль тупих ор*ів, яких покинули на правому березі Дніпра. Весь керівний склад переміщується за Дніпро", – написав Кім.

Напередодні посадовець записав відео, де сказав, що сили оборони продовжують ефективно працювати на Миколаївщині. "Робота триває, але коментарів не буде найближчим часом до певних результатів", – підсумував він у відео.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: