• USD: 41.50
  • EUR: 40.90

Актуальні теми:

Підтримати

Житло, яке будують переселенцям, після війни роздадуть військовим та медикам

Житло, яке будують переселенцям, після війни роздадуть військовим та медикам

Українські захисники та захисниці роблять усе можливе, аби якомога швидше здобути перемогу. В той час наша влада вже розробляє плани з відбудови України.

Заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко презентував план будівництва житла для переселенців. Він зробив це під час діалогу з Надзвичайним і Повноважним Послом Фінляндії в Україні Пяйві Лайне.

Політичні лідери домовились про конкретику, зокрема, участь Фінляндії у відбудові Чернігівщини. Фінляндія щиро прагне допомогти цій області, над цим працює і Уряд, і приватні компанії.

"Ми готові надати партнерам всю необхідну інформацію по об’єктах, які потребують відбудови. Найперше це житлові будинки, школи, лікарні та комунальні мережі", – заявив Тимошенко.

Він також додав, що нині Чернігівщина потребує швидкого відновлення понад 4 479 житлових об'єктів.

Кирило Тимошенко окремо презентував план будівництва житла для переселенців. Його розроблено спільно з кількома відомими архітектурними бюро, і вже підготовлена відповідна документація.

Передбачається спорудження п'ятиповерхових житлових будинків протягом пів року у 16 областях України – по 2 тисячі квартир у кожному регіоні. Їхня вартість становитиме близько 7 тисяч доларів за квадратний метр. В ціну входять меблі та устаткування.

При цьому після деокупації територій та відбудови житлового фонду люди зможуть повернутися до своїх домівок, а ці квартири будуть передані військовим, медикам та працівникам поліції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: