Повернення акцизу на пальне не має вплинути на ціну, —Мінекономіки

пальне

Повернення акцизу на пальне має надважливе значення для наповнення державного дорожнього фонду та прискорення відновлення пошкодженої окупантами інфраструктури.

Водночас, це рішення не повинне відобразитися на вартості пального для громадян, про це повідомив Перший заступник Міністра економіки України Денис Кудін в ефірі телеканалу «Перший» під час всеукраїнського телемарафону «Єдині новини».

«Акциз – це головний механізм наповнення дорожнього фонду. Ворог руйнує нашу інфраструктуру – дороги, мости, які дуже потрібні для економіки. Отже, потрібне джерело для їх ремонту. І це джерело – дорожній фонд. Часткове повернення акцизу дозволить Уряду продовжити відновлення і доріг, і мостів. Ми сподіваємося, що введення акцизу негативно не відобразиться на громадянах. Люди фактично цього не повинні відчути», – наголосив Денис Кудін.

За його словами, наразі спостерігається тенденція до зниження вартості нафтопродуктів на світових ринках. Тож Уряд розглядає пропозицію щодо повернення частини акцизу. Підвищення цін на пальне через це рішення не очікується.

Нагадаємо, на початку війни Уряд розробив, а Верховна Рада підтримала низку пропозицій, щоб знизити ціну пального для населення. Рішення передбачало скасування акцизу і зниження ПДВ з 20% до 7%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: