Ще двом колаборанткам з Донеччини повідомили про підозру

photo_2022-08-17_12-59-21

На Донеччині повідомили про підозру у колабораційній діяльності двом жінкам, які закликали місцевих співпрацювати з окупантами та отримали посади у окупаційній владі.

Про це повідомляє Офіс генпрокурора.

За даними слідства, мешканка смт. Нікольське Маріупольського району і мешканка м. Лиман Краматорського району перейшли на бік окупантів і почали добровільно співпрацювати з російськими загарбниками, які тимчасово окупували місто.

Одна з них надала згоду обійняти посаду так званої начальниці незаконного органу виконавчої влади – «пенсійного фонду с. Володарське» псевдореспубліки «ДНР», а інша - псевдокерівника «Громадської приймальні голови громадського руху «Донецька республіка» місцевого відділення Центрального району м. Красний Лиман».

Обидві закликали місцевих мешканців і представників до співпраці з окупаційним режимом. А «посадовиця пенсійного фонду», перебуваючи у захопленому загарбниками приміщені адміністративної будівлі Нікольської районної адміністрації, публічно розповідала журналістам про роботу псевдооргану і забезпечення мешканців пенсіями, вводячи таким чином в оману місцеве населення про нібито легітимність дій незаконної влади.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: