рф байдуже на своїх військовополонених, зокрема мобілізованих з ОРДЛО, але в України є достатній обмінний фонд- розвідка

rosijski-poloneni
російські окупанти, яких взяли в полон

росія має невисокий інтерес до деяких груп військовополонених, які воювали проти України.

Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов в етері національного телемарафону.

«Можемо констатувати: щодо певних груп своїх же представників і російських військовополонених рф має невисокий інтерес. Якщо ми говоримо про мобілізованих і військових із території ОРДЛО та представників «ЛНР/ДНР», то справді до них найнижчий інтерес. Це ми бачимо на різних щаблях ставлення: від того, що вони найгірше навчені, вони у прямому сенсі примусово мобілізовані, найгірше одягнені і з найгіршою зброєю, до в тому числі питання обміну», – сказав Андрій Юсов, коментуючи інформацію про те, що країна-окупант «ділить на сорти» своїх військовополонених.

Незважаючи на це, переговорний процес щодо питання обміну триває, зазначив представник воєнної розвідки України.

«росія чомусь вважає, що вона іноді досі може диктувати умови, а це не так. Робота над поверненням українських захисників триває, і чекаємо на новини. Обмінний фонд та інші інструменти для повернення українських захисників в Україні достатні. Окрім того, він постійно поновлюється. І це те, над чим працюють Україна і власне всі Збройні сили. Коли ми говоримо про процес повернення, то обмін – лише один з інструментів повернення наших захисників. Обмінний фонд – це дуже складна, багаторівнева і нелінійна річ.

Мова далеко не часто може йти лише про кількість. Конкретику не будемо обговорювати, але повірте, що і координаційний штаб із питань поводження з військовополоненими, і відповідні робочі групи роблять усе можливе і використовують усі інструменти для того, щоб повернути наших захисників», – зазначив представник ГУР МО України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: