У Львові наступного тижня перекриють вулицю

У Львові наступного тижня перекриють вулицю

З наступного тижня на ділянці реконструкції вул. Шевченка, від вул. Залізничної до вул. Юнаківа, заплановано стелити верхній шар асфальту. На цій ділянці перекриють рух транспорту.

Про це попередили у ЛКП «Львівавтодор» в п'ятницю, 26 серпня.

«Нагадаємо, 16 червня частину вул. Шевченка, від вул. Залізничної до вул. Юнаківа, відкрили для проїзду. Там було облаштовано нижній і середній шар асфальтобетонного покриття. Власне наступного тижня на цій ділянці підрядна організація «Онур» почне стелити фінальний шар дорожнього покриття», - повідомили там.

Додають, що наразі схема об’їзду перебуває на погодженні в обласній патрульної поліції. Після її затвердження - детально розкажуть про об'їзд і скільки часу триватиме перекриття

Водночас із цими роботами верхній шар асфальту укладатимуть від вул. Юнаківа до вул. Яцкова. На цьому відтинку завершують роботи із облаштування тротуарів, установки поребриків, замощення мозаїкою трамвайної колії та монтажу опор контактної мережі.

Що стосується ділянки від вул. Яцкова до вул. Бортнянського, тут триває прокладання каналізаційного колектора діаметром 1000 мм (прокладено 96 м), а також влаштування його камер. Цей відтинок дороги, разом із ділянкою від вул. Юнаківа до вул. Яцкова, заплановано відремонтувати і відкрити для руху транспорту до кінця року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: