На Львівщині на одну вакансію претендує двоє людей, - служба зайнятості

вакансії

З початку нинішнього року у Львівській області працевлаштували 10,5 тисяч людей, у тому числі 8,7 тисяч безробітних. Це дані регіональної служби зайнятості.

Там кажуть, що що за аналогічних період (січень-серпень) торік безробітних було вдвічі більш, а саме 17,9 тисяч людей.

«Така ситуація зумовлена тим, що внесені зміни до чинного законодавства. Згідно із ними, під час війни після перебування в статусі безробітного понад 30 днів відповідним місцем праці для особи вважається будь-яка пропозиція працевлаштування», – пояснив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк.

За інформацією працедавців, станом на 1 вересня вільними залишалися понад 4 тисячі робочих місць (торік було 5,8 тис.). До п'ятірки найпопулярніших професій, за якими зафіксовано найбільше варіантів роботи, входили швачки, слюсарі різного профілю, водії автотранспортних засобів, електромонтери та оператори автоматичних та напівавтоматичних ліній та верстатів.

Середній розмір заробітної плати у заявлених вакансіях становив 9,3 тис. грн (торік – 8,1 тис. грн). Високу зарплату – більш як 24 тис. грн – фірми і компанії пропонують водіям автотранспортних засобів (міжнародні перевезення), машиністам крана автомобільного, трактористам-машиністам сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, агрономам, машиністам механічного котка, інженерам-програмістам, інженерам-конструкторам, менеджерам (управителям) на автомобільному транспорті тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: