На Львівщині продали найдорожчий пай в Україні

земля66

В Україні продали найдорожчий земельний пай за весь період ринку землі. Такий земельний наділ вдалося реалізувати у Львівській області, а саме у Сокільниках.

Про це повідомляє ЛОВА.

«Раніше ми вже інформували, що найдорожчий пай в області площею 0,94 га продали за понад 5 мільйонів гривень, який розташований на території Сокільницької громади. Проте, департамент провів детальний аналіз в розрізі усіх областей і виявилося, що цей наділ є найдорожчим по всій Україні», - прокоментувала директорка департаменту АПР Тетяна Гетьман.

Важливо, що при розрахунку не враховано інформацію, яка надійшла до Держгеокадастру без зазначення вартості.

Загалом, з 1 липня 2021 року у Львівській області уклали правочинів на 3000 га, з яких 1140 га – це площі проданих 856 земельних паїв. За період повномасштабної війни продали 265 паїв на площу 387 га. При чому середня вартість гектара паю в області становить близько 75 тис грн.

Регіони з найактивнішим ринком землі за весь період його функціонування (за кількістю угод та площею паїв щодо яких зареєстровані правочини купівлі-продажу): Харківщина (26,04 тис. га), Дніпропетровщина (14,46 тис. га) та Херсонщина (14,42 тис. га).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: