У держвласність передали активи кремлівського бізнесу, яким керували «ставленики» ОПЗЖ

204eaff-62980d2-147bcc9-160e8e5-0
Представники ОПЗЖ

У держвласність передали мільйонні активи підконтрольної рф енергокомпанії, якою в Україні управляли особи, наближені до керівництва забороненої партії ОПЗЖ.

Про це повідомляє СБУ.

За даними слідства, підприємство входило до структури кремлівської промислово-фінансової групи «роснефть» і займалось постачанням електроенергії.

При цьому частину одержаних прибутків переправляли в рф для фінансування бойових дій проти українських військ.

У травні цього року в результаті слідчо-оперативних дій СБУ заблокувала роботу енергокомпанії. На її активи у розмірі понад 23 млн грн було накладено арешт.

Наразі для подальшого спрямування арештованих коштів на оборону їх передано до Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Крім того, в ході досудового розслідування встановлено, що афілійована з ОПЗЖ комерційна структура отримувала фінансування від «роснєфті» на ведення нафтопереробного бізнесу в Україні в інтересах рф.

Саме через підконтрольну енергокомпанію її російські бенефіціари здійснили блокування роботи Лисичанського НПЗ у 2013 році. Це в свою чергу призвело до різкого скорочення виробництва пального та створення його штучного дефіциту на українському ринку.

У подальшому представники рф використовували факт зупинки нафтопереробного заводу для розхитування внутрішньо-політичної обстановки в нашій державі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: