Командирка вогневого взводу «днр» отримала 12 років ув'язнення

305836807_401170765469391_2023039724266366737_n

Командирка вогневого взводу-учасниця терористичної організації «днр» з позивним «Валькірія» отримала 12 років позбавлення волі заочно.

Про це повідомляє Управління СБУ у Житомирській області.

Слідчі СБУ отримали беззаперечні докази безпосередньої участі командирки з позивним «Валькірія» у бойових діях проти співробітників правоохоронних органів і військовослужбовців Збройних Сил України, у тому числі під час активної фази боїв за Горлівку, Єнакієве, Дебальцеве, Новоазовськ та Савур-Могилу.

Весною 2014 року уродженка Сніжного Донецької області у віці 27 років із власної ініціативи приєдналася до незаконного збройного формування терористів «Гвардійської оперативно-тактичної групи «Кольчуга».

Після відповідної підготовки вона зайняла посаду командира вогневого взводу – старшого офіцера батареї другої гарматно-артилерійської батареї «Кольчуги».

Упродовж 8 років війни «старший лейтенант Валькірія» здійснює безпосереднє командування бойовими діями декількох десятків бойовиків. Вона віддає накази про ведення вогню, переміщення на позиції, забезпечує їх боєздатність та боєготовність.

За «бойові подвиги» поблизу Савур-Могили, Дебальцевого та Горлівки командирка вогневого взводу нагороджена псевдомедалями та «георгіївським хрестом» від «вищих керівників політичного та силового блоків» терорганізації «днр».

Крім того, оперативники спецслужби зафіксували, що паралельно командирка знімається у промороликах, де хизується своїми «бойовими подвигами» на лінії зіткнення, та паралельно просуває проросійський контент, який прославляє терористичні організації «молодих республік «л/днр» і виправдовує збройну агресію контрольованих рф бойовиків щодо нашої країни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: