Окупанти впізнають "почерк" ЗСУ,  – Гуменюк про ситуацію на Півдні

thumbnail-tw-20220704140042-8500

Окупанти впізнають "почерк" Збройних Сил України на Півдні та відчувають на собі тиск української армії. Тож, їм треба готуватися до втечі чи здачі в полон. Крім того, схоже, що окупантів чекає приклад Сходу.

Про це повідомила сказала голова об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк. Вона вважає, що приклад Сходу наздожене росіян на Півдні також.

За її словами, окупанти це вже відчувають і впізнають "почерк" ЗСУ на Херсонщині.

"Росіяни на собі відчувають тиск та той напрямок, який їм вперто вказують. Якщо вони ще не чули звернення до свого корабля, то воно до них доходить вже на суходолі", – заявила Гуменюк.

Вона пояснила, що основний принцип, за яким варто діяти росіянам, – це зупинитися, скласти зброю та перейти під юрисдикцію міжнародного гуманітарного права.

Гуменюк наголосила, що це через те, що окупанти не відчувають впевненості у тих силах, які знаходяться на передовій та матимуть пряме зіткнення із ЗСУ. Адже на передову висунули підрозділи за принципом "кого не шкода".

"А те, що офіцерський склад росії намагається уникнути прямих боїв і шукає способи евакуюватися через поранення чи інші причини – це вже відомо. Ми отримали підтвердження і через полонених, і з радіоперехоплень", – додали в ОК "Південь".

На її думку, ті підрозділи, які зараз у росіян на передовій, – це, зокрема, те саме не дуже навчене поповнення, але воно створює певне "загородження" для більш елітних підрозділів, з яких вони формують штурмові групи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: