У Львові 17-річний підліток робив «закладки», а в нього вдома знайшли понад 300 грамів наркотиків (фото, відео)

У Львові затримали наркоторговця. 17-річний підліток робив «закладки» психотропів у Шевченківському районі, а у нього вдома знайшли понад 300 грамів заборонених речовин.
Про це розповіли у обласній поліції.
Там кажуть, що львів'ян робив «закладки», після чого ділився інформацією про місцезнаходження із покупцями. Хлопця затримали 19 вересня на вулиці Винниця. У нього було при собі 57 пакетиків із «PVP». Підліток вже встиг зробити дві закладки.
«Під час санкціонованих обшуків у помешканні зловмисника правоохоронці виявили поліетиленові пакети «канабісом», вагою близько 245 грамів, поліетиленовий пакет із «PVP», вагою близько 70 грамів, поліетиленовий пакет із «амфетамінои», вагою близько 0,5 грама, а також інші речові докази. Усе вилучене скеровано на експертне дослідження», - йдеться в повідомленні.
Слідчі відкрили кримінальне провадження. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років.