Майже півмільярда гривень АРМА передало на оборону України

ARMA-1

Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) на зміцнення обороноздатності України з початку повномасштабної війни переказало 456 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба АРМА.

У результаті спільної роботи Офісу Генерального прокурора та Нацагентства на потреби Збройних сил України, а саме Головному управлінню розвідки Міністерства оборони України, наразі направлено 304 мільйонів гривень, які належали одному з синів президента-втікача Віктора Януковича. При цьому понад 50 мільйонів із цієї суми отримано саме завдяки розміщенню коштів на депозитних рахунках АРМА.

Також нещодавно після погодження Кабінету Міністрів України АРМА придбало перший пакет військових облігацій на 152 мільйони гривень. Ці кошти будуть безпосередньо спрямовані до державного бюджету для використання в оборонних та інших важливих цілях під час воєнного стану.

Крім того, Кабмін погодив придбання Нацагентством облігацій внутрішньої державної позики «Військові облігації» ще на понад 300 млн грн.

Нагадаємо, що на придбання військових облігацій АРМА має право витрачати не більше 80% арештованих коштів у національній валюті. Для здійснення операцій залучається державний банк, а обсяг грошей для купівлі кожного пакету цінних паперів погоджуються з Кабміном.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: