​​17-річний дефлімпієць з Львівщини став віцечемпіоном світу з шахів

photo1664195384

У Варшаві завершився чемпіонат світу з шахів, на якому національна дефлімпійська збірна команда України виборола шість медалей. Нагороду до скарбнички збірної поклав і представник Львівщини Денис Колб.

Про це повідомили у обласній військовій адміністрації 26 вересня.

17-річний Денис Колб навчається у Спеціальній школі-інтернаті «Марії Покрови» для глухих дітей. На змаганнях спортсмен представляє Львівський обласний центр «Інваспорт», у якому тренується. Хлопець має звання майстра спорту України з шахів.

Він є багаторазовим призером чемпіонатів України та Всеукраїнських змагань на міжнародному рівні. У 2019 році Денис став срібним призером континентальної першості, а цьогоріч виборов «золото» чемпіонату Європи.

Загалом у чемпіонаті світу взяли участь 24 країни, команду України представили 15 спортсменів.