Після серії вибухів у тимчасово окупованому Криму росіяни провели передислокацію, - ГУР

a1b10ac-0f500000-0aff-0242-353a-08da4582a62f-w1597-n-r1-st-s
ФОТО: КРИМ РЕАЛІЇ

Після серії вибухів в анексованому Криму російські військові передислокували частину персоналу чорноморського флоту рф в Новоросійськ, а також розподілили авіацію, що перебувала в Криму, по аеродромах на території росії.

Про це представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький повідомив у Крим.Реалії .

За його словами, персонал чорноморського флоту, який не задіяний безпосередньо і має допоміжні функції, передислокували зі штабу чф до Новоросійська. Не виключають, що окремі бойові кораблі, судна постачання будуть переміщені із Севастополя теж до Новоросійська. Щоб уникнути ударів. Що стосується переміщень, то угруповання у Криму – воно не змінилося на Кримському півострові, крім того, що відбулася передислокація авіації, розосередження її на аеродроми рф, було посилено протиповітряну оборону за рахунок перекидання додаткових сил і засобів ППО

При цьому представник воєнної розвідки України зазначив, що російські війська в Криму стали «ретельніше ставитися до таких понять, як терористична загроза, загроза з повітря, постійно відпрацьовують ці питання під час проведення навчань».

За словами Вадима Скібіцького, російська армія продовжує переміщати через Крим військову техніку, боєприпаси та особовий склад, використовуючи для цього Керченський міст, охорона якого «була посилена від початку війни, насамперед, за рахунок засобів протиповітряної оборони та особливого контррозвідувального режиму».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: