Андрій Садовий привітав у Львові закордонних спікерів Львівського BookForum

c7b1379363104b5db7d0c04bee6e8042-2826a994
Фото: Львівська міська рада

У Львові триває 29-тий Львівський міжнародний BookForum, мета якого стати майданчиком для об’єднання України з культурною світовою спільнотою. Участь у Форумі беруть більше 20 закордонних і українських спікерів. Сьогодні міжнародних учасників форуму радо приймав у львівській ратуші міський голова Андрій Садовий.

Радий бачити усіх вас у Львові. Незважаючи на війну, наше місто живе, місто розвивається, місто піклується про своїх. З часу війни до нас приїхало 5 мільйонів наших українців з інших міст, які постраждали від воєнних дій. Ми приймаємо переселенців і забезпечуємо для них усі умови для комфортного перебування. Також дбаємо про наших воїнів. Зараз ми у Львові будуємо Національний реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ. У цьому центрі медики лікують, протезують та реабілітують українців. З кожною людиною у центрі працює мультидисциплінарна команда, яка надає всю необхідну допомогу. Завдяки підтримці донорів, уже відкрили протезну майстерню та встановили перші біонічні протези.

Для нас війна з росією триває не кілька місяців, рік чи два. Вона триває вже 400 років. Та ми переможемо, бо воюємо і боронимо своє. Європейські країни розуміють, яка є загроза з боку росії, тому маємо від них підтримку. Дякую їм за це, дякую вам, що відвідали наше місто. Сподіваюся, ще не раз до нас завітаєте», - наголосив мер Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, цьогорічний BookForum проходить у зміненому форматі – лише літературний фестиваль без ярмарку книговидавців. Загалом запрошено 43 спікери (20 українських, 23 закордонних).

Основне завдання BookForum 2022 – на міжнародному рівні порушити питання покарання російських пропагандистів нарівні з військовими злочинцями та сприяти організації міжнародного трибуналу для замовників і виконавців найбільшої війни в Європі з часів Другої світової.

Під час Форуму учасники шукатимуть зрозумілі алгоритми дій, дискутуючи на такі теми:

про те, як війна в Україні змінить Європу, говоритимуть Філіп Сендс, Тетяна Огаркова, Володимир Єрмоленко та Міша Ґленні;

про імперіалізм та ідентичність спілкуватимуться Олена Стяжкіна, Абдулразак Гурна, Ігор Померанцев, Лідія Качо, Джон Лі Андерсон;

про пропаганду та покарання пропагандистів обговорюватимуть Філіп Сендс, Бруно Масаеш, Пітер Померанцев, Люба Цибульська, Емма Вінберг.

Також будуть порушені теми емпатії, людяності, злочинів проти людства та суспільної травми.

Усі події, дискусії, розмови BookForum будуть транслюватися українською мовою на сайті https://bookforum.ua/, англійською – на платформі https://www.hayfestival.com/ та на сторінках у соціальних мережах.

З повною програмою львівського Book Forum 2022 можна ознайомитись за посиланням https://bookforum.ua/events

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: