На Львівщині запрацював мобільний ЦНАП

Screenshot_20221014-091038_Samsung Internet

Чотири громади Львівщини об’єдналися і запустили мобільний ЦНАП – пересувне віддалене робоче місце для адміністратора, який може виїжджати додому до тих громадян, які не мають можливості відвідати стаціонарний ЦНАП для отримання державних послуг.

Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Щоб подати заявку, слід зателефонувати до центрів надання адмінпослуг громад або звернутися до старости своєї громади. Після узгодження автівка вирушить у дорогу.

Чотири громади – Новояворівська, Яворівська, Судововишнянська та Івано-Франківська – уклали договір про міжмуніципальне співробітництво. Таку модель партнерства часто практикують у країнах ЄС, де це один із найдоступніших і найбільш ефективних способів подолання труднощів із надання якісних публічних послуг, що виникають через велику роздрібненість громад. До того ж, реалізація спільних проєктів має економічну доцільність.

Нині на Львівщині функціонує перший і поки що єдиний мобільний ЦНАП – він «базується» в Новояворівській громаді, утім допомагає надавати адміністративні та соціальні послуги також жителям сусідніх громад, де також є потреба в послугах – доступних та комфортних, без додаткових витрат коштів та часу на проїзд. Автівка має кондиціонер, конвектор, дизель-генератор, місця для відвідувачів і платформу-підіймач для людей із інвалідністю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: